Благодійний забіг “Біг творить добро”

TAS LIFE Рука об руку

Інформація

16 жовтня 2021

Труханів острів, старт біля пішохідного мосту

9:00-12:00

Страхова компанія TAS LIFE, біговий клуб для дітей з інвалідністю «Рука об руку»

2 км, 5 км, 10 км, 21 км, Онлайн участь

Мета - зібрати кошти на спеціальні бігові візочки для діток із ДЦП, щоб вони отримали надію, мотивацію та радість від нових досягнень. Подія приурочена до Міжнародного дня людей з ДЦП.

Партнери заходу - RUNUKRAINE, Decathlon Ukraine.

Благодійний забіг з метою підтримки бігового клубу для дітей з інвалідністю «Рука об руку», де діти можуть тренуватися, брати участь у забігах разом з батьками та волонтерами. Ми віримо, що ДЦП – це не вирок! Кожна дитина має право на щасливе і повноцінне життя, наповнене яскравими моментами та спілкуванням з цікавими людьми.

Всі внески учасників забігу будуть спрямовані на підтримку роботи бігового клубу для дітей з інвалідністю «Рука об руку».

Підтвердження реєстрації відбувається після оплати реєстраційного збору.

Партнерство

Кожен новий партнер, який бажає долучитися, поширює інформацію про забіг, а також визначає від себе пропозицію для учасників забігу (дисконт, промокод, продукція, PR заходу і т.д.). Для партнерської участі або здійснення благодійних внесків у безготівковій формі звертайтесь за телефоном: +38 067 225 32 55 (також Telegram, Viber, Whatsapp) або на електронку - taslifemarketing@gmail.com.

Не біжу, але допоможу

Реєстрацію завершено

Дякуємо!

Для підтвердження реєстрації зробіть оплату членського внесоку