Історія створення

Ідея створити Клуб зʼявилась влітку 2019 р., коли Марина Саєнко прийшла до батьків 12-річного Феді Теклюк з пропозицією пробігти напівмарафон у Києві разом. Їх регулярні тренування кожного разу збирали все більше і більше людей, а Федя з кожним днем ставав все більш відритим і комунікабельним. 6 жовтня вони разом із командою «Руку об Руку» успішно пробігли напівмарафон Wizz Air Kyiv City Marathon, а Федя увійшов до Реєстру рекордів України як перша дитина з діагнозом ДЦП, що подолала напівмарафонську дистанцію в 21 км у супроводі тренера.

Як працює Клуб?

Ми заохочуємо батьків долучатися до бігу зі своїми дітьми.
Перед початком занять тренер проводить інструктаж для кожної сім'ї.

  • Регулярні безкоштовні заняття 3 рази на тиждень
  • Тренування проходять під керівництвом професійних тренерів
  • Кожній дитині надається спеціальна бігова коляска

Наші цілі

Ми надаємо можливість дітям з інвалідністю брати участь у бігових заходах, сприяючи їх особистому розвитку. Хоча діяльність Клубу зосереджена на бігу, насамперед, біг – це просто інструмент для досягнення нашої основної мети: принести надію, мотивацію та радість від нових досягнень.

Ми хочемо, щоб з кожним роком дітей з ДЦП, які беруть участь у марафонах, ставало все більше. Окрім регулярних тренувань, усі бажаючі батьки та волонтери зможуть прийняти участь у складі команди нашого Клубу в наступних забігах:

04.09.2021

Uklon Night Run

Перейти на сайт

4-5.09.2021

Етап Ріо-де-Жанейро онлайн

Перейти на сайт

18-19.09.2021

WORK.UA Київський півмарафон 2021

Перейти на сайт

2-3.10.2021

Етап Барселона онлайн

Перейти на сайт

06.10.2021

Міжнародний день ДЦП

23-24.10.2021

WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021

Перейти на сайт

24.10.2021

2 роки Біговому клубу "Рука об руку"

14.11.2021

Інтерпайп Дніпровський Півмарафон 2021

Перейти на сайт

19.12.2021

Щедрий забіг

Перейти на сайт

Відгуки батьків

Тетяна Бокал

Тетяна Бокал

мама Кирила

Дякую команді «Рука об руку» за підтримку під час наших спільних пробіжок, це дуже круто! Емоцій мільйон! Кирило кожен раз посміхається, переглядаючи відео і отримуючи медальку. Ті емоції, які він отримує кожен раз при фініші і на дистанції, дуже допомагають йому жити і розвиватися!

Павло Теклюк

Павло Теклюк

тато Федора

Саєнко Марина, засновник клубу «Рука об руку», готувала мою доньку Лізу до 10-кілометрового забігу на Nova Poshta Half Marathon. Ми дружно зустрічали переможців всією сім'єю! А наш син Федір, хлопчик з обмеженими можливостями, більше всіх радів фінішу сестри Лізи! Надихнувшись яскравими емоціями Федора, у Марини виникла ідея пробігти наступний марафон разом з Федором. Пошуки коляски, майданчиків для тренувань з хорошим покриттям, реєстрація на напівмарафон ... і ось перше тренування! Перші кілометри були важкими: партнери вчилися працювати в тандемі, керувати коляскою, коригували техніку бігу, пробували різні локації для пробіжок, щоб Федя і Марина були готові до різних ситуацій. Федір чекає кожне тренування. Завдяки команді бігунів і спілкуванню з ними, син краще говорить, став більш організованим і розширив коло спілкування. Всі бігуни з ним спілкуються на рівних і від цього Федір отримує величезне задоволення!

Тетяна Саранді

Тетяна Саранді

мама Антоніни

Антоніні 5 років і в неї важка форма ДЦП. Ми дуже позитивні дівчатка і ніколи не опускаємо руки. Про існування Клубу дізналися нещодавно і дуже цьому раді. Адже це не лише можливість для Тоні розвиватися в соціумі, а й фізичне навантаження для мене. Дякую дружньому колективу клубу «Рука об руку» за привітний прийом! Разом з дітками бігати набагато веселіше.

Наталя та Павло Мандренко

Наталя та Павло Мандренко

батьки Сашка

Наш син Саша, хворий на рідкісне генетичне захворювання спінально-м'язову атрофію 2 типу. Йому 15, він позитивний, розумний, харизматичний підліток на візку. Про те, що ми можемо бігати з сином ми навіть не знали, вірніше не представляли. Завдяки клубу «Рука об руку» це стало реальністю. Ми з першої зустрічі потрапили в атмосферу любові, розуміння, підтримки. Приходячи на тренування, ми опиняємося в світі посмішок і веселощів, забуваючи про втому і важкі дні. Спасибі Вам, що ви даруєте ці емоції всім оточуючим людям. Клуб «Рука об руку» - це сім'я. Адже тільки в сім'ї відчувають один одного, підтримують з турботою, люблять, цінують, з нетерпінням чекають кожного і вірять в мрію. У всіх вона своя, а мета одна. Віра. Надія. Кохання.

Геннадій Черевко

Геннадій Черевко

тато Вані та Еммануїла

Я дізнався про клуб «Рука об руку» з Фейсбуку, коли побачив відео забігу Марини і Федіра. Ваня і Ем обожнюють займатись спортом і навіть коли мені не хочеться або лінь, завжди мотивують мене йти на тренування. Бути з командою «Рука об Руку» - це не зовсім про спорт, а швидше про спілкування. Адже, після кожного тренування - ти отримуєш неймовірний заряд позитиву! Для дітей - це ще і відмінний спосіб знайти нових друзів і, що найголовніше, колосальну підтримку від усіх членів клубу.

Світлана Теклюк

Світлана Теклюк

мама Федора

Федір надихнувся тренуваннями його сестри Лізи з Мариною і теж захотів стати частиною біговій команди. Марина знайшла вихід як дитині з діагнозом ДЦП, яка не здатна ходити і сидіти самостійно, брати участь в масових заходах, відчувати себе частиною команди, жити в очікуванні тренувань і зустрічі з новими друзями. Клуб «Рука об руку» - абсолютно новий для українського суспільства формат залучення до спорту. Тут раді всім бажаючим побігати разом. І хоч я і неспортивна людина, але очі моїх дітей, які із задоволенням біжать на тренування і втомлені, але щасливі, повертаються з неї, змушують мене зробити зусилля над собою і йти на бігове тренування з командою.

Луїза Агбонгале

Луїза Агбонгале

мама Едіт

Моїй крихітці майже 4 роки. Весь цей час ми живемо в складному графіку: часті поїздки, заняття, все суворо за розкладом. Тренування в клубі «Рука об руку» не тільки допомагають Едіт проводити час весело і з користю, але і є підтримкою для батьків. Кожне тренування – це шанс для мене знову бути в формі, зайнятися собою і водночас не обмежувати час, проведений з дитиною

Бажаєте приєднатися і стати частиною команди «Рука об Руку»?

Приєднуйтесь до нас!

Ми зв’яжемось з вами для обговорення деталей.

Будь ласка виберіть зі списку:

При відправці данних я даю згоду на використання та обробку персональних даних.

Реєстрація на Благодійний забіг «Біг творить добро»

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом